HEIMERLE + MEULE POPUSTI

  • becki-filharmonicar-srebro-2becki-filharmonicar-srebro-1
    Srebrni Dunajski filharmonik je eden najbolj priljubljenih kovancev, ki jih kuje Avstrijska kovnica. Prvič je bil predstavljen leta 2008 in je do danes ohranil enak videz. Na sprednji strani tega čudovitega srebrnika so prikazane znamenite orgle iz "Goldener Saal of the Dunaj" in letnica izdaje.
  • 1/25 unče zlata - Dunajski filharmoniki1/25 unče zlata - Dunajski filharmoniki
    Zlata filharmonija (Der Wiener Philharmoniker, angleško The Vienna Philharmonic) je najbolj znan zlatnik avstrijske kovnice Münze Österreich, ki je v lasti avstrijske centralne banke. Zlata filharmonija je bila v produkcijo omenjene kovnice uvedena leta 1989 in je do danes skoraj v celoti ohranila prvotno podobo. Na sprednji strani tega čudovitega zlatega kovanca so prikazane znamenite orgle iz "Goldener Saal of the Wiennese", čistost zlata, iz katerega je bil izdelan, in letnica izdaje. Na hrbtni strani je prikazanih osem značilnih orkestrskih glasbil: v ospredju štiri violine in violončelo, zadaj pa rog, fagot in harfa. Dizajn zlatega filharmonika si je zamislil in digitalno ustvaril Thomas Pasendorfer, kovnica pa ga je nato prenesla v naprave za kovanje zlatnikov. *odkupna cena za izdelek kupljen v Centru Zlata
  • 10 avstrijskih frankov - 4 florini10 avstrijskih frankov - 4 florini
    Zlati florin in frank, znan tudi kot avstrijski zlati gulden, je avstro-ogrski kovanec, kovan od leta 1870 do 1891 z namenom uskladiti maso in čistost avstrijskih zlatnikov z zlatimi kovanci drugih držav, ki so sestavljale Latinsko monetarna unija. Obstajajo tudi zlati florini/franki z vgravirano letnico 1892, a gre za "restrike" zlatnike, ki jih še vedno občasno kovajo, vendar je zaradi tradicije vedno vstavljena letnica 1892. *otkupna cijena vrijedi za proizvod kupljen u Centru Zlata
  • 10 avstrijskih kron10 avstrijskih kron
    Zlata krona (zlata krona, krona, korona ali korona) je avstrijski zlatnik, ki so ga kovali od leta 1892, ko je Avstro-Ogrska uvedla zlati standard. Ti zlati kovanci so nadomestili guldne, ki so bili kovani do leta 1891 in imajo veliko podobnosti z njimi.
    *odkupna cena za izdelek kupljen v Centru Zlata
  • 1/10 unče zlata – Dunajski filharmoniki1/10 unče zlata – Dunajski filharmoniki

    Dunajski filharmoniki (nemško Der Wiener Philharmoniker, inž. Dunajski filharmoniki) je najbolj znan zlatnik avstrijske kovnice Münze Österreich, ki je v lasti avstrijske centralne banke. Zlata filharmonija je bila v produkcijo omenjene kovnice uvedena leta 1989 in je do danes skoraj v celoti ohranila prvotno podobo. Na sprednji strani tega čudovitega zlatega kovanca so prikazane znamenite orgle iz "Goldener Saal of the Wiennese", čistost zlata, iz katerega je bil izdelan, in letnica izdaje. Na hrbtni strani je prikazanih osem značilnih orkestrskih glasbil: štiri violine in violončelo v ospredju ter rog, fagot in harfa zadaj. Dizajn zlatega filharmonika si je zamislil in digitalno ustvaril Thomas Pasendorfer, kovnica pa ga je nato prenesla v naprave za kovanje zlatnikov.

  • 20 avstrijskih frankov - 8 florinov20 avstrijskih frankov - 8 florinov
    Zlati florin in frank, znan tudi kot avstrijski zlati gulden, je avstro-ogrski kovanec, kovan od leta 1870 do 1891 z namenom uskladiti maso in čistost avstrijskih zlatnikov z zlatimi kovanci drugih držav, ki so sestavljale Latinsko monetarna unija. Obstajajo tudi zlati florini/franki z vgravirano letnico 1892, a gre za "restrike" zlatnike, ki jih še vedno občasno kovajo, vendar je zaradi tradicije vedno vstavljena letnica 1892. *odkupna cena za izdelek kupljen v Centru Zlata  
  • 20 avstrijskih kron20 avstrijskih kron
    - 1.00%

    20 avstrijskih kron

    543,91 
    Zlata krona (zlata krona, krona, korona ali korona) je avstrijski zlatnik, ki so ga kovali od leta 1892, ko je Avstro-Ogrska uvedla zlati standard. Ti zlati kovanci so nadomestili guldne, ki so bili kovani do leta 1891 in imajo veliko podobnosti z njimi. *odkupna cena za izdelek kupljen v Centru Zlata    
  • 1/4 unče zlata – Dunajski filharmoniki1/4 unče zlata – Dunajski filharmoniki

    Zlata filharmonija (nem Der Wiener Philharmoniker, inž. Dunajski filharmoniki) je najbolj znan zlatnik avstrijske kovnice Münze Österreich, ki je v lasti avstrijske centralne banke. Zlata filharmonija je bila v produkcijo omenjene kovnice uvedena leta 1989 in je do danes skoraj v celoti ohranila prvotno podobo. Na sprednji strani tega čudovitega zlatega kovanca so prikazane znamenite orgle iz "Goldener Saal of the Wiennese", čistost zlata, iz katerega je bil izdelan, in letnica izdaje. Na hrbtni strani je prikazanih osem značilnih orkestrskih glasbil: štiri violine in violončelo v ospredju ter rog, fagot in harfa zadaj. Dizajn zlatega filharmonika si je zamislil in digitalno ustvaril Thomas Pasendorfer, kovnica pa ga je nato prenesla v naprave za kovanje zlatnikov.

    Na uradni spletni strani kovnice lahko zasledimo, da so lani prodali več kot 647.100 unč v obliki zlatih kovancev s simboli Dunajskih filharmonikov.

    Zlati kovanec Dunajskih filharmonikov je na voljo v velikostih 1 unče in velikosti 1/25, 1/10, 1/4, 1/2 unče.

    Kovanec Dunajskih filharmonikov je na voljo v uteži 1/10, 1/4, 1/2 in 1 unče.

  • 20 unči srebra – Dunajski filharmoniki | Tuba
    Avstrijska kovnica, ki kuje srebrne Dunajske filharmonike, je za vlagatelje znana in ugledna kovnica. Kovnica je hčerinska družba Avstrijske narodne banke, izdelki avstrijske kovnice pa imajo državno jamstvo za čistost kovin. Zadnja stran Dunajskih filharmonikov prikazuje 8 značilnih orkestrskih inštrumentov, ki jih je zasnoval Thomas Pasendorfer. Dunajski filharmoniki so v srebrni tubi 20 x 1 unčo.
  • Veliki dukat Franc Jožef – Štirikratni dukatVeliki dukat Franc Jožef – Štirikratni dukat
    Veliki dukat Franc Jožef, znan tudi kot dukat Franca Jožefa ali Franc los, zlati cekin, zlati šorvan, je eden najbolj priljubljenih zlatnikov v Sloveniji in v sosednjih državah. Ker je izdelan iz zlata zelo visoke čistine (98,6%), je zelo cenjen tudi v tujini. Namreč, v času začetka izdelave teh kovancev je bila praksa izdelava zlatnikov z nižjim deležem zlata. Veliki ali štirikratni dukat je 4-krat težji od malega. Njegova teža je 13.96 grama, od tega 13.77 g, to je 0.4424 unč čistega zlata. To pomeni, da ima tudi ta zlatnik čistino 986/1000. Njegov premer je 39.50 mm.
  • Veliki dukat Franc Jožef – Štirikratni dukat (pokličite za razpoložljivost)Veliki dukat Franc Jožef – Štirikratni dukat (pokličite za razpoložljivost)
    Veliki dukat Franc Jožef, znan tudi kot dukat Franca Jožefa ali Franc los, zlati cekin, zlati šorvan, je eden najbolj priljubljenih zlatnikov v Sloveniji in v sosednjih državah. Ker je izdelan iz zlata zelo visoke čistine (98,6%), je zelo cenjen tudi v tujini. Namreč, v času začetka izdelave teh kovancev je bila praksa izdelava zlatnikov z nižjim deležem zlata. Veliki ali štirikratni dukat je 4-krat težji od malega. Njegova teža je 13.96 grama, od tega 13.77 g, to je 0.4424 unč čistega zlata. To pomeni, da ima tudi ta zlatnik čistino 986/1000. Njegov premer je 39.50 mm.
  • 1/2 unče zlata – Dunajski filharmoniki1/2 unče zlata – Dunajski filharmoniki
    Zlata filharmonija (nemščina) Der Wiener Philharmoniker, inž. Dunajski filharmoniki) je najbolj znan zlatnik avstrijske kovnice Münze Österreich, ki je v lasti avstrijske centralne banke. Zlata filharmonija je bila v produkcijo omenjene kovnice uvedena leta 1989 in je do danes skoraj v celoti ohranila prvotno podobo. Na sprednji strani tega čudovitega zlatega kovanca so prikazane znamenite orgle iz "Goldener Saal of the Wiennese", čistost zlata, iz katerega je bil izdelan, in letnica izdaje. Na hrbtni strani je prikazanih osem značilnih orkestrskih glasbil: štiri violine in violončelo v ospredju ter rog, fagot in harfa zadaj. Dizajn zlatega filharmonika si je zamislil in digitalno ustvaril Thomas Pasendorfer, kovnica pa ga je nato prenesla v naprave za kovanje zlatnikov.    
  • 100 avstrijskih kron100 avstrijskih kron
    Zlata krona (zlata krona, krona, korona ali korona) je avstrijski zlatnik, ki so ga kovali od leta 1892, ko je Avstro-Ogrska uvedla zlati standard. Ti zlati kovanci so nadomestili guldne, ki so bili kovani do leta 1891 in imajo veliko podobnosti z njimi. Največja prednost teh velikih zlatih kovancev za vlagatelje je, da so cenejši na gram čistega zlata kot dukati Franca Jožefa in dunajskih filharmonikov za eno unčo ter drugi zlati kovanci podobne velikosti. *odkupna cena za izdelek kupljen v Centru Zlata
  • 1 unča zlata – Dunajski filharmoniki1 unča zlata – Dunajski filharmoniki
    Zlata filharmonija (nemščina) Der Wiener Philharmoniker, inž. Dunajski filharmoniki) je najbolj znan zlatnik avstrijske kovnice Münze Österreich, ki je v lasti avstrijske centralne banke. Zlata filharmonija je bila v produkcijo omenjene kovnice uvedena leta 1989 in je do danes skoraj v celoti ohranila prvotno podobo. Na sprednji strani tega čudovitega zlatega kovanca so prikazane znamenite orgle iz "Goldener Saal of the Wiennese", čistost zlata, iz katerega je bil izdelan, in letnica izdaje. Na hrbtni strani je prikazanih osem značilnih orkestrskih glasbil: štiri violine in violončelo v ospredju ter rog, fagot in harfa zadaj. Dizajn zlatega filharmonika si je zamislil in digitalno ustvaril Thomas Pasendorfer, kovnica pa ga je nato prenesla v naprave za kovanje zlatnikov.
  • 1 unča zlata – Dunajski filharmoniki1 unča zlata – Dunajski filharmoniki
    - 0.40%

    1 unča zlata – Dunajski filharmoniki

    2.626,65 
    Zlata filharmonija (nemščina) Der Wiener Philharmoniker, inž. Dunajski filharmoniki) je najbolj znan zlatnik avstrijske kovnice Münze Österreich, ki je v lasti avstrijske centralne banke. Zlata filharmonija je bila v produkcijo omenjene kovnice uvedena leta 1989 in je do danes skoraj v celoti ohranila prvotno podobo. Na sprednji strani tega čudovitega zlatega kovanca so prikazane znamenite orgle iz "Goldener Saal of the Wiennese", čistost zlata, iz katerega je bil izdelan, in letnica izdaje. Na hrbtni strani je prikazanih osem značilnih orkestrskih glasbil: štiri violine in violončelo v ospredju ter rog, fagot in harfa zadaj. Dizajn zlatega filharmonika si je zamislil in digitalno ustvaril Thomas Pasendorfer, kovnica pa ga je nato prenesla v naprave za kovanje zlatnikov.
ODLIČNO
Na podlagi 118 ocene
Rotoks Slovenia
Rotoks Slovenia
21/11/2024
Odlična podpora pri nakupu, najnižje cene zlata, profesionalen odnos do stranke, 100 % priporočilo za vse, ki se bojite naročati zlato preko spleta.
MARKO BOLČINA
MARKO BOLČINA
14/11/2024
Prijazni, korektni
Patrik Godec
Patrik Godec
13/11/2024
Odlicna izkušnja
Robert Ćorluka
Robert Ćorluka
08/11/2024
Z velikim veseljem podajam pozitivno mnenje za Antonia, ki dela v Centru zlata. Antonio je izjemno predan svojemu delu, strokoven in vedno pripravljen pomagati strankam s poglobljenim znanjem o naložbah v plemenite kovine. S svojo prijaznostjo in profesionalnim pristopom ustvarja prijetno izkušnjo za stranke ter vzbuja zaupanje. Poleg tega je izjemno odziven, natančen in vedno poskrbi, da stranke prejmejo najboljše možne informacije in storitve.
Dejan Protic
Dejan Protic
05/11/2024
Postopek je bil hitr in brez komplikacij
Simon korošec
Simon korošec
25/10/2024
Zelo profesionalni, korektni.